Warsztaty u Państwa lub u nas w Wejherowie

wpis w: main | 0

Naturalne materiały i wakacyjny wolny czas to doskonała okazja do kreatywnych warsztatów.Świat UV

Zaczynamy od świecącego lasera. Sprawdzamy, gdzie wykorzystujemy luminescencję, co zobaczymy w zielonym świetle mikroskopu, co świeci na niebiesko i czy chlorofil bywa czerwony oraz badamy banknoty. Młodsze grupy malują w UV, a starsze szukają bursztynów. Zapraszamy do obejrzenia filmu  
cena 25 zł/1hBransoletki świtałowodowe

Światłowodowe bransoletki
Poznajemy tajniki rozchodzenia się światła własnoręcznie wykonując bransoletki światłowodowe oraz obserwując propagację światła laserowego w galaretce, oczywiście jadalnej - wiśniowej i agrestowej . Dodatkowo za pomocą lasera obserwujemy świat niewidoczny gołym okiem, czyli to co żyje w wodzie z kałuży. Próbujemy także ugiąć światło w strumieniu wody, powtarzamy doświadczenia Tyndalla.

cena: 20 zł/osoba
grupa do 50 osób
czas: 1hWydrukuj swój deser oraz eko-torbę

Sitodruk Żarki
Słodkie drukowanie dżemem na andrutach i sitodruk na bawełnianych torbach.

cena: 26 zł/osoba
od 10 lat
grupa do 26 osób
czas: 1hZwierzaki z siana

Wesołe cudaki i zwierzaki z siana
Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola – tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wesołe zwierzątko lub swojego cudaka. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnego talentu – GWARANTOWANE!

od 4 lat
cena 16 zł
1h grupa do 100 osóbGlutki, własne żelki i mega gumy balonowe

Glutki i żelki
Ciecz nienewtonowska czy zabawa fluorescencyjnymi glutkami? Samodzielnie robimy własne żelki o smaku coca-coli i soków owocowych. Dla młodzieży od 10 lat dodatkowo mega gumy balonowe w świetle UV.

cena: 25 zł/osoba
grupa do 50 osób
czas: 1h
Wiklinowe serca

Serce z wikliny
Ktoś z bliskich obchodzi urodziny lub inną uroczystość? Dzień Babci, Dzień Mamy lub Taty? Zapraszamy do pracowni. Serce zrobione z naturalnych materiałów, wykonane z pasją i zaangażowaniem to sympatyczny upominek dla bliskich.

24 zł/3 serca
20 zł/2 serca
15 zł/1 serce
Kwadratowy świat

Rodzinne warsztaty
Drewno to przyjemny, ekologiczny materiał, a udostępnione w wielu różnych kształtach pozwala na kreatywność. Uczestnicy dostają znane od zawsze drewniane klocki oraz kołeczki i składają swoje postacie i zwierzaki, na koniec zostaje już tylko zabawa kolorami.
od 8 lat, cena 18 zł/1hWarsztaty Wielkanocne

Drewniane jajka
Najbliższe święta to doskonała okazja do zabaw naturalnymi materiałami i wiosennymi kolorami. Korzystając z siana, wikliny czy brzozy robimy świąteczne dekoracje na różne sposoby.

Więcej